Antalya
Cam Balkon®


RESMİ WEB SİTESİ


HOŞGELDİNİZ

Antalya Cam Balkon®

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

Katlanır Cam Balkon Sistemleri

A ntalya Cam Balkon sistemlerinde kullanılan tüm aksesuar ve malzemelerinin üzerinde kalite güvencesi olan BKS logosu bulunmaktadır.

BKS Cam Balkon kapama sisteminde kullanılan aliminyum profiller, BKS Katlanır cam sistemlerine özgü dizaynı ile kendi tesislerimizde özel olarak üretilmiş, kalitesi kanıtlanmış tescilli ürünlerdir.

BKS Cam Balkon kapama sistemlerinde kullanılan kasa profili, her bir ayaktaki çift rulmanı taşıyacak şekilde iki raylı olarak dizayn edilmiş ve üretilmiştir.

BKS Cam Balkon sistemlerinde kullanılan kasa profili iç ve dış yalıtımı tam sağlamak için tırnak setli olarak dizayn edilmiştir.

BKS Cam Balkon sistemine ait cam taşıyıcı olan kanatlar 8 mm. ve 10 mm. cam kullanımına uygun olarak 2 çeşittir.

BKS katlanır cam balkon sistemlerinde, eloksal (naturel), beyaz, krem olarak standart renkler mevcuttur. Arzu edildiği takdirde özel renk uygulanır.

BKS Cam Balkon sistemlerinin teker baplantı ayakları oksitlenmeye karşı paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Her bir kanatta 8 rulman olup tüm rulmanlar ayrı ayrı taşıyıcı özelliğe sahiptir.

Sistem üstten monte edilirse üsteki 4 rulman taşıyıcı görevi yapar, alttaki 4 rulman klavuzlama yapar. Sistem alttan monte edilirse alttaki 4 rulman taşıyıcı görevi yapar, üstteki 4 rulman klavuzlama yapar.

BKS Cam Balkon sistemi, istenildiğinde üsten taşımalı, istenildiğinde alttan taşımalı olarak monte edilme imkanına sahiptir.